przepraszam komp mi coś zaszwankował i jakos tak wyszło postaram się na przyszłość tego uniknąć [BarteqMW: Pozatym prosiłbym też na przyszłość o: - używanie :search: - wybieranie numeru modelu z listy przy zakładaniu tematu - nieco precyzyjniejsze tytułowanie wątków Dwie ostatnie rzeczy poprawiłem tym razem dla Ciebie]
witam wszystkich na forum właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem e39 525 tds turing i na początku małe pytanko do mądrzejszych odemnie :)) niestety mam tylko jeden kluczyk i jak wiem w nim jest immobilajzer chciałem dorobić drugi ale taka przyjemność w serwisie kosztuje ponad 600 zł i w związku z tym moje pytanie widziałem że np na allegro sprzedaje ktoś nowe groty w używanych obudowach twierdząc że da sie zaprogramować immobilajzer jak również pozostałe funkcje kluczyka czy któryś z mądrzejszych posiadaczy bmw juz miał z tym jakoweś doświadczenia ?? bardzo proszę o ewentualnie jakąś podpowiedź pozdrawiam
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.