Wielkie dzięki kolego. Już ten licznik pare razy rozbierałem ale nie wiedzialem że to można naprawić. Jednak warto czasem zapytać a nie głowić się samemu :D :cool2: Jak będę naprawial to może strzele pare fotek i wrzucę. Będzie dla pokoleń HEHE POZDRAWIAM!!
Dzięki kolego,musze sprobować i może dam rade, bo u nas znaleźć wolnego i dobrego mechanika to tak jak 20sto letnią dziewice :mad2: W dupach im się chyba przewraca, za dużo kasy i olewają ludzi jak mogą :| Dzięki jeszcze raz i POZDRAWIAM!!
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wyświetlacz który pokazuje ilość przejechanych kilometrów można wymienić?? Bo u mnie pokazuje jakieś same poziome i pionowe kreski. Nie wiem czy przejechałem np. 88 czy 08 czy 80 km........ :|
Witam!! Mam pytanko. Może wymieniał ktoś z Was kolumnę kierowniczą (maglownice) w E34 520? Być może było to już przerabiane ale do niedawna jeździłem modelem "3" a E34 dopiero "rozgryzam" i nie śledziłem tematów w tym kierunku. Jeśli ktoś wie jak się do tego zabrać żeby miało to ręce i nogi będę bardzo wdzięczny!! POZDRAWIAM :!:
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.