Skocz do zawartości

stahustahu

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. chodzi mi o ten jakiś który jest niby w korpusie termostatu a mi sie wydaje ze w is to są tylko 4 śruby mocujące? KOledzy pomóżcie mi prosze ...
  2. a ten odpowietrznik jakis dodatkowy jest gdzies??
  3. a na panelu klimatronika musza mieć ogrzewanie na ciepłe włączone a klimatyzacja musi być włączona czy nie??
  4. a czy oprócz tej sróbki na chłodnicy jest jakaś przy termostacie do odpowietrzania??
  5. Witam!! mam taki problem w 318is mianowice jak mam włączone ogrzewanie to silnik mi sie nie chce zagrzać tzn troche sie zagrzeje a później tyle trzyma albo jak sie zagrzeje i włącze ogrzewanie to zaraz temp spadnie. Nie wiem może mam zapowietrzony układ? Czy ktoś może mi dokładnie opisać jak w is m44 się odpowietrza układ?? ja robiłem to tak: odkręcam korek od odpowietrznika i wlew dolewam płyny aż przeleje sie przez odpowietrznik, zakręcam odpowietrznik i zapalam silnik ogrzewanie na ciepło i rozgrzewam silnik gdy wskazówka dojdzie na pionowo to ponownie odkręcam korek od odpowietrzenia i wypuszczam powietrxe az bedzie lecial sam płyn. jeśli poziom płynu jest ok to zakręcam korek wlewu. Czy wszystko zrobiłem ok? Czy może coś źle? Patrzyłem termostat to wyglądał na dobry. A jeśli był by to termostat to jaką powinien mieć temp otwarcie zebym wiedzial jaki kupic. z góry dzięki za odp

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.