Witam, dziasiaj jadac sobie spokojnie nagle cos lekko stuknelo, przestalo dzialac wspomaganie, ladowanie i silnik zaczal sie przegrzewac! zatrzymalem autko otwieram maske a tam dwa paski sobie leza obok silnika :shock: kolo pasowe takie na srodku z czterema srubami na klucz 10 ma straszne luzy w granicach 10mm ! co sie moglo stac ? czy to juz kaplica ? mam nadzieje ze to jakies lozysko lub cos takiego !?