Witam Serdecznie! Piszecie o instalacjach na forum ale nigdzie się nie doczytałem czy ktoś ma założoną sekwencje do E32 750i? Pytam bo w tym tygodniu przyjedzie do mnie właśnie takie auto i musze mu coś założyć. (nie chce sie tu wdawać w duskusje na temat sensu LPG) Jak możecie to napiszcie prosze jaką macie instalacje i jak chodzi oraz cene za ile to powinienem dzis kupić? Pozdrawiam @ll