Treść opublikowana przez jacek-j250
-
BMWe E36 cupe pali bezpiecznik od centralnego zamka
Witam mam taki problem ,wczoraj włączył mi się alarm ,okazało się że stopiło bezpiecznik od centralnego zamka tak że aż akumulator rozładowało do zera ,naładowałem akumulator włożyłem nowy bezpiecznik 5a zamknołem drzwi spalił się do razu włożyłem większy 25a zaczoł się topić dodam że mam orginalny alarm załanczany kluczykiem i też nieraz wyrzucał bezpiecznik ,nie mam pojęcia gdzie szukać usterki proszę o pomoc. :(
-
BME E36 2.0 automat
Ale się wogule nie blokuje spróbuj jezdzić z hamulcami tylko z przodu zobaczysz jaka jazda jak musisz ostro hamować.
-
BME E36 2.0 automat
Witam, kupiłem dwa dni temu Bmw 2.0 automat, nie znam się za bardzo na nim, może ktoś wie jak działają w niej hamulce bo gdy hamuje bo wygląda to, tak jak by były tylko z przodu, jak wcisnę hamulec to przód staje w miejscu a tył nie i ma abs też chyba nie działa proszę o pomoc . :mad2:
-
Bmw e39
ModEdit: viewtopic.php?f=35&t=110191" target="_blank Prosze stosowac sie do regulaminu, w przeciwnym wypadku bedzie ostrzezenie. Witam, chce kupić e39 z silnikiem 25TDS na co zwracać szczególną uwagę , i który lepszy w automacie czy manual bo są dwie, druga 23 benzyna, ale w automacie nigdy nie miałem auta, ciężki wybór.
-
zmiana silnika z m40 nz m43
Witam .Kupilem silnik m 42 ale niewiem czy skrzynia od m40 bedze pasowac , :?:
-
E36 jak odpowietzyc sprzeglo
Dzieki az pomoc zrobione tylko pedal lekko chodzi ale wysprzegla normalnie. :D
-
E36 jak odpowietzyc sprzeglo
Witam. Mam problem ze sprzeglem ,wlasnie wymienilem cale sprzeglo i chcialem teraz odpowietrzyc prubowalem tak jak chamulce podpompowac przytrzymac i odkrecic kalamitke ale po paru razach padal mi wogule pedal jak to teras odpowietrzyc pomocy :(
-
zmiana silnika z m40 nz m43
Dzieki za pomoc :D
-
zmiana silnika z m40 nz m43
Witam .Zastanawiam sie nad wymiana silnika jezdze na m40 kturemu by sie przydal kapitalny remont i zastanawiam sie czy nie lepiej byloby wstawic drugi tylko m43 slyszalen ze jest lepszy ale niewiem czy wszystko bedze pasowalo prosze o pomoc :mad2:
-
wiskoza problem
A czy mozna zamiast wiska, zamontowac normalny elektryczny wentylator i podlaczyc pod czujnik od teperatury? :roll:
-
wiskoza problem
WITAM. ja mam tez taki sam problem wymieinlem wiskoze jerzdze wogule bez ternostatu a i tak sie grzeje chwile w korku i musze wlanczec ogrzewanie do oporu niemam pojecia co dalej z tym zrobic ,ciagnie mi sprzeglo moze od tego. :(
-
Problem z nadmiernym spalaniem
Witam, ja mam 1,8 m40 na pb palila 8,9litruw na gazie pali 16 niewiem czy to normalne .
-
1.8 m40 kopci
Dzieki za wskazuwki,a kopci na czerno
-
1.8 m40 kopci
Co zrobic, zauwarzylem ze jak przygazuje to dosyc mocno kopci i brakowalo mi 1,5litra oleju ,zalorzylem miesiac temu gas czy moze to byc wina gazu .Prosze o pomoc :(
-
Problem ze sprzeglem
Witam. Od jakiegos czasu zaczelo mi ciagnac sprzeglo, czy moge je wyregulowac czy musze wymienic odrazu na nowe?? :(
-
mam problem ze wspomaganiem.
Dzieki za rade,wymienilem pasek i wszystko jest wporzadku. :D
-
mam problem ze wspomaganiem.
Kupilem pare dni temu bmw e36 92r nieznam sie wogule ma tym ausie mam klopot z wspomaganiem jak skrece do oporu to zaczyna piszczec i slychac zgrzyt jagbyb sie cos mielilo ,prosze o pomoc :cry: