Skocz do zawartości

jacek-j250

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacek-j250

  1. Witam mam taki problem ,wczoraj włączył mi się alarm ,okazało się że stopiło bezpiecznik od centralnego zamka tak że aż akumulator rozładowało do zera ,naładowałem akumulator włożyłem nowy bezpiecznik 5a zamknołem drzwi spalił się do razu włożyłem większy 25a zaczoł się topić dodam że mam orginalny alarm załanczany kluczykiem i też nieraz wyrzucał bezpiecznik ,nie mam pojęcia gdzie szukać usterki proszę o pomoc. :(
  2. jacek-j250 odpowiedział(a) na jacek-j250 temat w E36
    Ale się wogule nie blokuje spróbuj jezdzić z hamulcami tylko z przodu zobaczysz jaka jazda jak musisz ostro hamować.
  3. jacek-j250 opublikował(a) temat w E36
    Witam, kupiłem dwa dni temu Bmw 2.0 automat, nie znam się za bardzo na nim, może ktoś wie jak działają w niej hamulce bo gdy hamuje bo wygląda to, tak jak by były tylko z przodu, jak wcisnę hamulec to przód staje w miejscu a tył nie i ma abs też chyba nie działa proszę o pomoc . :mad2:
  4. jacek-j250 opublikował(a) temat w E39
    ModEdit: viewtopic.php?f=35&t=110191" target="_blank Prosze stosowac sie do regulaminu, w przeciwnym wypadku bedzie ostrzezenie. Witam, chce kupić e39 z silnikiem 25TDS na co zwracać szczególną uwagę , i który lepszy w automacie czy manual bo są dwie, druga 23 benzyna, ale w automacie nigdy nie miałem auta, ciężki wybór.
  5. Witam .Kupilem silnik m 42 ale niewiem czy skrzynia od m40 bedze pasowac , :?:
  6. Dzieki az pomoc zrobione tylko pedal lekko chodzi ale wysprzegla normalnie. :D
  7. jacek-j250 opublikował(a) temat w E36
    Witam. Mam problem ze sprzeglem ,wlasnie wymienilem cale sprzeglo i chcialem teraz odpowietrzyc prubowalem tak jak chamulce podpompowac przytrzymac i odkrecic kalamitke ale po paru razach padal mi wogule pedal jak to teras odpowietrzyc pomocy :(
  8. Dzieki za pomoc :D
  9. jacek-j250 opublikował(a) temat w E36
    Witam .Zastanawiam sie nad wymiana silnika jezdze na m40 kturemu by sie przydal kapitalny remont i zastanawiam sie czy nie lepiej byloby wstawic drugi tylko m43 slyszalen ze jest lepszy ale niewiem czy wszystko bedze pasowalo prosze o pomoc :mad2:
  10. jacek-j250 odpowiedział(a) na PANEUROPAN temat w E36
    A czy mozna zamiast wiska, zamontowac normalny elektryczny wentylator i podlaczyc pod czujnik od teperatury? :roll:
  11. jacek-j250 odpowiedział(a) na PANEUROPAN temat w E36
    WITAM. ja mam tez taki sam problem wymieinlem wiskoze jerzdze wogule bez ternostatu a i tak sie grzeje chwile w korku i musze wlanczec ogrzewanie do oporu niemam pojecia co dalej z tym zrobic ,ciagnie mi sprzeglo moze od tego. :(
  12. Witam, ja mam 1,8 m40 na pb palila 8,9litruw na gazie pali 16 niewiem czy to normalne .
  13. jacek-j250 odpowiedział(a) na jacek-j250 temat w E36
    Dzieki za wskazuwki,a kopci na czerno
  14. jacek-j250 opublikował(a) temat w E36
    Co zrobic, zauwarzylem ze jak przygazuje to dosyc mocno kopci i brakowalo mi 1,5litra oleju ,zalorzylem miesiac temu gas czy moze to byc wina gazu .Prosze o pomoc :(
  15. jacek-j250 opublikował(a) temat w E36
    Witam. Od jakiegos czasu zaczelo mi ciagnac sprzeglo, czy moge je wyregulowac czy musze wymienic odrazu na nowe?? :(
  16. Dzieki za rade,wymienilem pasek i wszystko jest wporzadku. :D
  17. jacek-j250 opublikował(a) temat w E36
    Kupilem pare dni temu bmw e36 92r nieznam sie wogule ma tym ausie mam klopot z wspomaganiem jak skrece do oporu to zaczyna piszczec i slychac zgrzyt jagbyb sie cos mielilo ,prosze o pomoc :cry:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.