cos jest nie tak z moja e34 strasznie kopci na benzynie a na gazie normalnie i do tego nietrzyma równych obrotów :? a i jest to silnik 2.0 benzyna 24v MOD EDIT: solaris520 Pawelsl – proszę przeczytać i zapamiętać regulamin – potem postaraj się sprawdzić, czy na forum istnieje już opis i rozwiązanie podobnego problemu. Poza tym, proszę wybierać przy tytule wątku kod modelu [Exx] i nie tworzyć kilku postów z rzędu – (jak to było przed moją korektą), drogą edycji własnego postu można dopisać w nim to, o czym wcześniej się zapomniało. Pozdrawiam.