Treść opublikowana przez riwa4444
-
(530iA)-Tuning auf M5.
Czy ktos z Was robil cos takiego ze swoim E60? Wloty powietrza jak M5? Jezeli tak to jakie koszty moga byc i gdzie w Trojmiescie mozna cos takiego zrobic? Nastepnie zmiane biegow (Drazek wymienic na taki jak w M5) Zmiana kierownicy na Sekwencyjna (M5) Obnizenie troche zawieszenia.Mam teraz 530 (Sport Pakiet) Ile obecnie jest obnizona? Wymiana Swiatel (Facelift)
-
Koszty zmiany lusterek M5
Witam, jakie sa koszty zmiany lusterek na M5.
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
Na E39 tez robia super.
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
Czas pracy 3 godziny .Przelutowanie poszczegolnych LED . Zalatwila mi to firma z Düsseldorfu Lambilia. Podaje Link: http://lamobilia.com/ Przesylaja z opisem na caly swiat.Idzie przede wszystkim do USA i Japoni. Koszt 60 Euro +40 robocizna.
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
Oj wstawiles te zdjecia szybko i profesjonalnie.Mozesz mi TIP na priwa podeslac.
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
Juz poszlo.
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
to wstaw na forum będzie prościej Cos mi nie wychodzi.Moze kol.TommekZ by to zrobil.Bardziej wie ja ja ,bo juz wkleil rozne zdjecia.
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
Juz wyslalem zdjecia.
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
Padaj mi e-maila to Tobie podesle.
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
Od kiku dni mam zmiane oswietlenia LED w 530D.Wyglada zajeb.. Dopiero teraz to jest to.Szczegolnie jezeli ma ktos Naw.Prof. Nie moge wkleic aby pokazac.(Moze ktos dopomoze jak to zrobic) Moge z checia na pryw.e-mail podeslac.
-
Problemy z Sony Ericcson P990i i Blutoh?
Mam problemy z Sony Ericcson P990i z polaczeniem Blutoh w BMW E60. Prosze wpisywac htore komorki funkcjonuja 100%.
-
Nowe Felgi 19"
Obecnie mam 18" z 245 RFT nr.135.Jenak do tego modelu pasuje lepiej 19". 18" nr.135 chetniesprzedam. Pozdrawiam
-
Przyciemnianie szyb?
Chcialbym przyciemnic szyby w moim 530.Jednak nie chodzi mi o b.ciemny tylko zeby byla minimalna roznica mieszy przodem a tylem. Jakie sa najlepsze firmy i czy widzial ktos link w internecie aby moc zobaczyc roznice roznych kolorow? Jezeli ktos cos takiego robil to prosze o zdjecia.
-
Nowe Felgi 19"
Witam , zamierzam kupic nowe felgi 19" do 530(Carbonschwrz metalic) Rozgladalem sie juz troche .Wchodza w rachube: http://www.felgenoutlet.de/product_info.php/info/p3264_ASA-AR4---schwarz- poliert-.html http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370012968917&_trksid=p3907.m32&_trkparms=tab%3DWatching http://cgi.ebay.de/BMW-E60-E61-M6-M5-M167-Leichtbau-Radsatz-275-30-19_W0QQitemZ370012972722QQihZ024QQcategoryZ9892QQtcZphotoQQcmdZViewItem Posiada ktos z Was juz takie .Prosze o spostrzezenia odnosnie opon . Nie moge w Polsce znalezc felgi :http://www.mbalurad.de/product_info.php/info/p112_ASA-Felge--AR4-9-5-x-19.html
-
M5 E60(Linki)
Dzieki.O takie mi cos chodzilo.
-
M5 E60(Linki)
Prosze o linki do M5 E60 .Chodzi mi o dokladne zdjecia z zegarow i kontrolki.