Szukałem i nie znalażlem nic takiego na przewodzie. Ani na 1 ani 6 czy nawet 8 garku... Swiece ma nówki komplecik zmienione. Mam pewne przypuszczenie ze problem będzie leżał w ECU gdyż obrotomież się zamyka i bez klopotu wchodzi na "czerwone pole" ale podczas szybszej jazdy - jak pisałem - odcina skubany cylinder i tak jest nawet jak puszcze gaz i zwolnie, dopiero wylaczenie i wlaczenie silnika pomaga. Dlatego podejrzewam jakiś błąd w sterowaniu komputera :? P.S. to jest V8 więc chyba będzie 4.0L nie 3.5 ? Autko kolegi dlatego nie jestem pewien