Witam, W niedługim czasie mam zamiar stać się szczęśliwym posiadaczem 318 tds. W związku z tym mam dwa pytania. 1. Gdzieś obiło mi się o uszy, że począwszy od 1996 roku w samochodach montowane są nowe, wiele droższe części i dlatego, jeżeli kupować około 10-letni samochód, to tylko do rocznika 1995 włącznie. Czy to prawda, czy nie zbankrutuje np. na roczniku '96? 2. Czy ktoś znający dobrze tego diesla może mi powiedzieć parę słów o nim, głównie na co zwrócić uwagę przy kupowaniu oraz w trakcie eksploatacji? Dzięki, i pozdrawiam