Witam Mam pytanie, ponieważ musze dostac sie do przełącznika wycieraczek w 320D chciałbym zapytac jak zdjęc kierownice, w której jest AIRBAG, próbowalem podwazyc deczko i nic. plastikowe elementy tez nie chcą odejsc;/ a nie chce tego popsuc;/ Prosze o pomoc... http://www.allegro.pl/item330351831_kierownica_bmw_x5_e53_multifunkcja_e39_e46.html to jest taka kierownica.... Pozdrawiam