ostatnio w mojej becie uszkodzeniu uległa dźwigienka odpowiedzialna za pochylenie oparcia w siedzeniu pasażera (takjakby się jakaś sprężynka urwała, bo ta dźwigienka chodzi lekko i niema żadngo efektu), także teraz wszyscy muszą wsiadać od strony kierowcy, co jest troche drażniące bo automatycznie oznacza to, że za każdym razem ja musze wysiadać. może miał ktoś z was taki problem i zna łatwą metodę naprawienia tego.