Skocz do zawartości

darek839

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek839

  1. darek839 odpowiedział(a) na darek839 temat w E36
    to rozumiem ze gaz OK..?jezeli jest silniczek krokowy i jakies tam niby komp. do gazu to raczej II generacja???? czy jak inaczej to rozpoznac???
  2. darek839 odpowiedział(a) na darek839 temat w E36
    podejrzewam ze tylko jeden nie pracuje gdyz to auto przyspiesza ale jakby cos mu brakowalo....czuc lekkie szarpniecia przy przyspieszaniu jakby nie palil na ktorys cylinder.No i jeszcze to chodzenie na wolnych obrotach,szarpie nim i obroty faluja 500-1000 ok.Poprostu chodzi nie rowno.A jak sprawdzic te przewody?????
  3. darek839 odpowiedział(a) na darek839 temat w E36
    odczucie jest i na gazie i na benzynie.Wytlumacze to jasniej,chce ruszyc zeby kolami obrucilo a tu tylko go zmuli i tyle.To chyba dziwne.Swiece zamierzam w pierwszej kolejnosci wymienic,a jak z tymi kablami jak tam sa takie krutkie prosto od cewek,to tez wymienic???
  4. darek839 odpowiedział(a) na darek839 temat w E36
    wygladaja jak z tworzywa ale nie wiem ...dlatego pytam???jezdze tydzien i to dosc agresywnie i jak narazie nie bylo zadnego wystrzalu.Ale przeciez jezeli profesjonalny zaklad montowal to chyba wiedzial jakie moga byc tego skutki.
  5. darek839 odpowiedział(a) na darek839 temat w E36
    a co z tymi kolektorami....jak to jest???plastikowe i gaz???
  6. darek839 odpowiedział(a) na darek839 temat w E36
    takie juz kupilem ale nie bylem swiadom tego ze to autko nie wykozystuje pelnej mocy.A co do obrotow to myslalem ze trzeba gaz wyregulowac,gdzyz nigdy nie byl jeszcze regulowany.Jest jeszcze dlugo na gwarancji.
  7. darek839 opublikował(a) temat w E36
    witam....to moj pierwszy post,pozdrawiam wszystkich i prosze o wyrozumialosc.Tydzien temu kupilem bmw 320 koniec 91.....autko igla , silnik ok 200tys , udokumentowany ksiazka serwisowa . Zalozony gaz ko 3 miesiace temu ,co prawda gaz z silnikiem krokowym chyba to jest II generacji.Juz mialem problem bo wydaje mi sie ze tam sa plastikowe kolektory????a to chyba koliduje z gazem....Moze sie myle ,prosze o uswiadomienie.Ale to nie jest jeszcze moj problem,to autko poprostu wyglada jakby chcialo jechac ale cos go blokuje.Mam odczucie jakby nie palil na wszystkie cylindry gdyz jeszcze nie ruwno chodzi i trzepie buda.Przy przyspieszaniu wyraznie czuc szarpanie.Stojac przy tlumniku sluchac takie nie rowne pyrkanie.Prosze o jakies sugestie i opinie co moze mu byc.Czytalem duzo na forum i wydaje mi sie ze moze to byc cewka lub swiece.Dodam ze swiec nie wymienialem.Auto chodzi tak samo na gazie jak i na benzynie.POzdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.