Treść opublikowana przez maciala
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Bez takich , masz rzut beretem i szybki samochód dasz radę. Liczyłem na twoją obecność Robercie, bo mam kilka pytań. Dasz radę. :D
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Tu jest link do hotelu http://www.hotelecho.oit.pl/
-
kłopoty ze strefowym ogrzewaniem
Jak je wyciągniesz, to rozbierz. U mnie wystarczyło wymienić grzybek z trzpieniem od zaworka. Grzybek urwał się od rdzenia. Koszt 50 pln.
-
BMW 850 nagły brak mocy:////////
A jakie były u Ciebie objawy związane z kopułkami?
-
Silnik gaśnie zaraz po uruchomieniu
Ja miałem tak, że wogóle nie zapalał i powodem były zaśniedziałe styki przy wtyczce pomp paliwowych. Może masz to samo i brakuje prądu jak pompy zaczynają pracę.
-
Juz wiem czemu kupilem 850 :))))
A ja pierwszy raz zobaczyłem ósemkę na teledysku Prince'a: Sexy Mother Fucker i musiałem kilka latek poczekać aż będzie w moim zasięgu :).
-
Jak dostać bana za głupotę.
skąd "to" sie tu znalazło i dlaczego jeszcze jest ????? Jeszcze KinceK tego nie widział :)
-
Jak dostać bana za głupotę.
My na to nic. Nie ten poziom.
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Ja już potwierdziłem rezerwację w hotelu dla Kasi (żona) i dla mnie.
- Dymienie
- Dymienie
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Spodobał mi się ten Kazimierz. Może by go nie skreślać? Doceniam pracę kolegów w organizacji zlotu. Jakby co to oczywiście się pojawię gdziekolwiek będzie. Pozdrawiam Maciej. PS. Z Cedzyny do Kazimierza jest ok 140 km, ale nic to.
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Potwierdzam chęć udziału w zlocie na dwie osoby :)
- Życie BMW 850ci
-
szukam właścicieli 850 z Poznania i okolic
Jestem . Pisaliśmy z kolegą kuchelem na privie i zapraszamy kolegów z Wlkp.
-
felgi do e31
Tu sobie zobacz jakie ET do jakich felg http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=EG21&mospid=47330&hg=36&fg=15 niestety tylko do rozmiaru 17' Ja mam 8,5' x17 ET 13 235/45/17 przód i 10' x 17 ET 17 255/40/17 tył i tak mam wpisane w brief
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
as chciał za nią mniej, ktoś chce zarobić. Grunt to dobry bajer .
-
z automatu na manual 850 e31
Kolega elektro ostro idzie. Gratulacje.
-
Witam zastanawiam sie jakie zaworki sa w 850
Jest hydraulika. Polecam do ściągnięcia: http://pdftown.com/PDF-BMW-M70-Engine-Training-Manual.html
-
e31 - 870?
Tutaj macie trochę o tym silniku http://forum.bmwautoklub.pl/viewtopic.php?t=651&sid=cac699ed129b66cf831704fded89948a
-
Zjazd Ósemkowiczów 2008 PILNE I WAŻNE!!!!!!!!!
Ja też się wstępnie piszę na zlot. :8)
-
Wielkopolskie
Malowałem swoją E36 po obtarciu u Bogusława i Grzegorza Majewskich Poznań Szczepankowo ul. Owocowa 18 tel 504106169. Wyszło bardzo ładnie. Robią naprawy BMW dla autoryzowanego serwisu, to muszą być dobrzy.
-
Fota nowej 8ki....jedno z wielu jakie sie niebawem pojawi..
Według mnie BMW powinno zrezygnować ze stylisyki "panzerwagenów" i odchudzić wizerunek (vide Audi)
-
kupno seri 8 pomozcie
Poczytaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44568&start=180&postdays=0&postorder=asc&highlight= Maciej
-
Wielkopolskie
Całkowicie zgadzam się z Panem Dominikiem