Tak przepiałem wszystko obraz z kamery mam czarny a jak chce oryginalne menu żeby mieć podgląd na klime i żeby sobie przełączyć na dźwięk z aux to niestety obrazu brak tylko kolorowe paski pionowe
Witam wszystkich , czy ktoś pomoże wszystko zrobiłem według instrukcji kable przepiałem do kostki z nowego radia , niestety nie ma ani dźwięku, nie mogę wejść w oryginalne menu z bmw i kamery oryginalnej też nie wyświetla poza tym wszystko ok telefon się łączy nawigacja tez działa. Kabelki przepiałem do kostki od androida
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.