Witam, padła mi pompa w baku, dostałem się do pompy i odrazu było widać że nasi tam byli, na pompie nie było filterka więc podejrzewam że pewnie miało to jakieś znaczenie bo to małe siteczko było zapchane, pompa oryginał PIERBURG ale po nr wychodzi ze wsadził ktoś pompę 3,5bara od benzyny, stąd moje pytanie bo akurat mam taką pompę została mi po starej 530i, i zastanawiam się czy założyć taka skoro to jeździło czy nie kombinować i założyć 0,5b oryginalna do diesla co sądzicie?