Skocz do zawartości

m4rcin3kk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. m4rcin3kk odpowiedział(a) na m4rcin3kk temat w E39
    Do baku udało mi się wyrwać za 140zl hella, pracuje cichutko, sprawdziłem ciśnienie tak jak mówiłeś, ciśnienie wstępne na biegu jałowym około 3,80b, podczas mocniejszego przyspieszania spada do około 3,50b jest okej?
  2. m4rcin3kk odpowiedział(a) na m4rcin3kk temat w E39
    Nie wiem ile ta pompa siedziała w baku ale podejrzewam że ostatnimi czasy napewno nie podawała tych 3,5b bo była mocno zasyfiona
  3. m4rcin3kk odpowiedział(a) na m4rcin3kk temat w E39
    Wiem że ta progowa 4bary, a ta z baku ma tylko podać do tej progowej żeby mogła zaciągnąć ale przejeżdżałem tak rok i chodziło ale chyba masz rację lepiej kupić tak jak na być niż oszczędzać te 300zl
  4. m4rcin3kk opublikował(a) temat w E39
    Witam, padła mi pompa w baku, dostałem się do pompy i odrazu było widać że nasi tam byli, na pompie nie było filterka więc podejrzewam że pewnie miało to jakieś znaczenie bo to małe siteczko było zapchane, pompa oryginał PIERBURG ale po nr wychodzi ze wsadził ktoś pompę 3,5bara od benzyny, stąd moje pytanie bo akurat mam taką pompę została mi po starej 530i, i zastanawiam się czy założyć taka skoro to jeździło czy nie kombinować i założyć 0,5b oryginalna do diesla co sądzicie?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.