Witam jestem w trakcie budowy swojej 520i wymarzonej 😀 leci jej 11 rok u mnie i wreszcie spełniam marzenia a więc:
Dołożyłem telefon
Dodałem navi 3/4 ale bez opcji navigacji, utknąłem w miejscu bo chciałbym aby mi pokazywał board komputer, dołożyłem zegary Low Obc, da się jakoś zrobić żeby godzina i data była?
Wiesz co udało mi się Pasoftem ustawić, u siebie miałem bieda zegary i tam bez Can zegary chodziły i tutaj musiałem to samo zrobić tzn żeby sygnałów nie czytało z Can. Nie wiem czy to będzie dobrze w przyszłości, dołożyłem manetkę z OBC bo też nie miałem
Witam mam problem z zegarami, otóż fabrycznie mam najmniejsze zegary, tylko wyświetlają temperaturę otoczenia
Chciałbym je wymienić na Low Obc, niestety podłączyłem takie i nic nie działa oprócz poziomu paliwa, wszystko się świeci, obrotomierz nie działa, temperatura silnika na full i wszystkie kontrolki się świecą
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.