Witam serdecznie mam pytanie jak zrobić basowy dźwięk w m52b28 E36 325i.
Silnik orginalny i nic nie było zmieniane. Wydech końcowy jeszcze nie wybrany ale napewno jedno rura. Jakbyście mogli to podajcie dokładne nazwy części.🙂
🙂Witam za niedługo będę robił swapa m54b30 do E36 325i.
Jakbyście mogli to dajcie mi znać co należy włożyć typu (skrzynia, wał itp.)
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.