Tak na bezpieczniku prąd jest
Masz może schemat okablowania od radia?
Do kad idą przewody?
Czy mogę podać zasilanie bezpośrednio na kostkę?
I na które dokładnie przewody?
witam
kupiłem e87 z niedziałającym radiem, po sprawdzeniu bezpieczników(są ok) doszedłem ze na kostce radia nie ma zasilania! ekran się podnosi i nic po za tym, brak również dźwięku czujników i komunikatów.
radio podmieniane, bez zmian.
błędów brak
pomocy gdzie szukać usterki?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.