Witam. Zamontowałem ekran junsun FF_886X do mojego samochodu. Na początku nie było obrazu z kamery cofania reszta działała bezproblemowo wraz z przyciskami na kierownicy i idrive. Po zmianie can na właściwy zaczęła działać kamera cofania ale przestało pokazywać obraz z czujników i przyciski na kierownicy postanowiły się obrazić, została tylko działająca głośność. Oryginalny system to CCC z biednym idrive. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć jaki kan był oryginalnie ustawiony?