Witam, mam problem z BMW f31
Samochód po stłuczce, uderzył w barierkę, dostało przednie lewe koło. Samochód podczas jazdy na wprost lekko skręcał w prawo, okazało się że skrzywiony jest amortyzator. Został on wymieniony, troche pomogło, ustawienie zbieżności nic nie dało. Co może być przyczyną ściągania?
Dodam że jak puszczam skręconą kierownicę to w prawą stronę wraca za daleko a w lewą za słabo, rozwież ciężej się skręca w lewą stronę a lżej w prawo. Koła były zamieniane stronami, jak kierunek w oponie jest w złą stronę wydaje się że samochód nie ma tego problemu. Nie mam już żadnych pomysłów . Proszę o pomoc