Treść opublikowana przez artur_kraw
-
Delikatnie szarpie i stuka przy ruszaniu :-(
WItam wszystkich.no u mnie jest tak że na zimnym silniku czuć lekkie szarpanie tylko przy jedynce i wstecznym przy ruszaniu gdy robi się to powoli przy rozgrzanym silniku jest to przawie nie wyczuwalne a przy nieco gwałtowniejszym ruszeniu też nie ma żadnego problemu.sprzęgło się nie ślizga....czy przyczyną tego mogą być poduszki pod silnikiem???? (bo u mnie chyba są do wyminy bo słychać też nie miłe drżenie i takie jak by walnięcie z okolic silnika przy gaszeniu) czy to jednak coś już zaczyna sie sprzęgło odzywać???
-
klocki , jakie najlepsze ?
mam jeszcze jedno pytanie czy te czujniki zużycia klocków są takie same na przód i tył bo chciałem go też zamówić ale tam nie jest określone czy to jest przód czy tył....
-
klocki , jakie najlepsze ?
wielkie dzięki!!!
-
klocki , jakie najlepsze ?
dzięki za szybką odpowiedz a jakie jest twoje zdanie???polecasz jakieś inne lepsze??
-
klocki , jakie najlepsze ?
http://moto.allegro.pl/item354401624_klocki_hamulcowe_przod_ate_bmw_3_e36_e46_wszystk.html co o tym myślicie ???dobry wybór?? i czy są przystosowane do czujnika???bo nie za bardzo się znam..
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
dzięki Burner :D no więc wklejam http://img443.imageshack.us/img443/2904/zdjcie0266jn4.jpg
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
też bym chętnie wkleił swój wykres no ale nie wiem jak.....wiem że to głupie ale nigdy nic tu nie wklejałem więc jak by mi ktoś napisał jak to zrobić był bym wdzięczny... :D
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
tak w 318d. cena się u nich zaczyna niby od 1590 zł.ale troche trzeba porozmawiać i zeszli na 1200 :wink: póżniej jeszcze dałem 100zł bo byłem u nich drugi raz za pierwszym razem wyszło tylko 131...no i dlatego pojechałem 2 raz posprawdzali przepływke ,układ dolotowy i takie tam i za to wzieli 100 do tego zmienili troche program no i wyszło 144...wykres wkleje może jutro bo musze go znależdz :wink:
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
Witam ...Zrobiłem tego Chipa zrobiłem jakieś 3 tygodnie temu.Ale jednak w Kreatorze mocy bo być może w innych filiach mastersa mają normalne ceny ale w Warszawie pytałem się 3 razy i ostateczną cene usłyszałem 2250 i powiedziano mi że to już nie podlega negocjacji....a u kreatora nie zauważyłem jakiejś niefachowości czy coś takiego.....moc seryjna wyszła 120 koni po chipie 144 .wrażenia mi się podobają.. :wink:
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
no właśnie ja najchętniej też nie przekraczał bym tej kwoty....
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
no dokładnie tak jak piszesz.....z tą ceną jest troche przegięcie takie coś nie powinno tyle kosztować....a nie wątpie że są dobrzy mój kolega też u nich robił do 320 ale dał 1500.....a tak to musze znależdz jakiś złoty środek.....
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
ale skoro tak odradzasz tego Kreatora Mocy to chyba będę musiał z nich zrezygnować....choć wydawali się wiarygodni....no ale to prawie jak wszyscy
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
no nie wiem ...wczoraj do niego dzwoniłem i taką cene mi powiedział......jak by chodziło o 1600 to bym się nie zastanawiał....
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
no mastersa poleca już nie pierwsza osoba tak że muszą być dobrzy......tylko te 800 zł różnicy mnie dobija
-
Chip w e46 318d
Witam wszystkich.zamierzam zrobić chip tuning w e46 318d. Tak się zastanawiam jaką firme wybrać nie mam w tym doświadczenia więc licze na wasze rady....chodzi mi o firmy z warszawy myślałem o KREATORZE MOCY (v-tech)jakie macie opinie na ich temat i jaką może inną firmę byście mi polecili???pozdrawiam
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
no też mi sie tak wydaje......tylko że jak kto inny ma tylko narobić kłopotów no to już sam nie wiem...
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
u Mastersa mi powiedział 2200 a z promocją 2000zł. a robił mojemu koledze niecały około rok temu to płacił 1500.......a u tego V-techa 1400-1200 coś takiego
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
No dzięki..dzwoniłem do Mastersa tylko że jest duży droższy od tego V-techa no a u nich na stronie jest napisane ze taka pożądna niby firma że ma oddziały w całej europie dają gwarancje,okres próbny i takie tam bzdury dlatego się zastanawiam czy opłaca się dokładać czy może oni też zrobią to dobrze....
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
No dzięki..dzwoniłem do Mastersa tylko że jest duży droższy od tego V-techa no a u nich na stronie jest napisane ze taka pożądna niby firma że ma oddziały w całej europie dają gwarancje,okres próbny i takie tam bzdury dlatego się zastanawiam czy opłaca się dokładać czy może oni też zrobią to dobrze....
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
cześć wszystkim.Widze że troch wiecie na ten temat więc mam pytanie jaką firme polecili byście w Wawie??? co sądzicie o V-techu warszawskim??przez telefon sprawiają dobre wrażenie no ale nie wiem..