Witam
mam problem ze swoim bmw f30 2015 rok
xdrive, automat, 2.0 190 km diesel.
Od pewnego czasu zaczął pokazywać się błąd Napęd, pełną moc nie dostępna. Pokazywał się kilka razy, następnie przez 2 miesiące był spokój i nagle pokazał się błąd stabilizacja toru jazdy oraz przestał działać napęd xdrive, działa tylko na tył.
podlaczylem komputer pokazał takie błędy.
bledy z czujnikami zostały naprawione został tylko błąd od skrzyni i przekładni.
Co by mogło być przyczyną ?