Treść opublikowana przez makusznik
-
E92 2008 Szyberdach
Witam, mam problem z szyberdachem w mojej e92 2008. Konkretnie to przycisk otwierania dziala tylko do przodu lub do tyłu. Uchylenie nie dziala takze adaptacji nie moge zrobic. Jak chce go otworzyć przesuwając guzik do siebie to szuber sie otwiera ale tylko co 3 moze 4cm. I tylko otworzy sie max 1/3 calej długości. Przesuwając w druga stronę to go zamknę ale.w.ten sam sposób. Mechanizm jest ok bo manualnie jest pełny zakres. Czy problem bedzie w silniczku? https://youtube.com/shorts/Ay6h6xBXI7U?si=HQF3sWb6Y1A_ObWi
-
Zmiana silnika 2.0n47 na 3.0 m57
-
NCS wykodowanie Cooling Air Flaps
Witam, wie ktoś gdzie szukać i jak wykodowac Cooling Air Flaps? Pozdrawiam.
-
Bmw e91 Touring lampy tył
Kiedyś w e46 miałem podobnie. Wiązka która idzie do klapy się przecierała i traciła połączenie albo powodowała zwarcie. Może warto tam zerknąć.
-
Wymiana cas bmw e90
Cas pobiera prąd nawet do godziny po zamknięciu samochodu później pobór spada do 0.01.
-
Automatyczne wycieraczki na stałe
Pogrzebałem i już wiem ze nie da rady. Pozdrawiam 🤜🏻🤛🏻
-
E92 Szyberdach się nie otwiera
Ogarnięte. Brakowało małego koła zębatego na silniczku który sterował ramionami szyberdachu. Niskim kosztem naprawione. Pozdrawiam.
-
Automatyczne wycieraczki na stałe
Witam, czy da sie zakodować wycieraczki żeby były ciągle w opcji automatyczne?
-
E92 Szyberdach się nie otwiera
Witam, mam problem z szyberdachem. Po naciśnięciu sterowania słychać silniczek a szyba ani rusz. Reset robiony ale nic nie dał. Jakieś pomysły co może być nie tak? Jak to ogarnąć?
-
NCS kodowanie aku
Siemanko, mam problem z zakodowaniem pojemności akumulatora w e92. Robie.to ncsem. W pliku zmieniam 80ah na 90ah. Zapisuje w pliku .man, koduje, sprawdzam w inpie a tam ciagle 80ah. Ma ktoś jakieś pojęcie co jest?
-
Wymiana cas bmw e90
Siemka, czy po wymianie tego modułu przestał pobierać prąd? Mam dokładnie ten sam problem.