Cześć ,Panowie nakreślę wam moją sytuację ,ponad rok temu kupiłem e46 w coupe z silnikiem 2.0 r4 ,dałem za nią grosze bo 8k , wiadomo że są oznaki korozji gdzie niegdzie ,ale spod na moje zdrowy tak samo jak progi.Teraz moje pytanie do was ,jak myślicie czy waszym zdaniem lepiej jeździć tym póki co i zbierać na swap ,czy nie warto bawić się w takie rzeczy i uzbierać coś ,sprzedać tą sztukę i kupić inną ,opinie są różne sam nie wiem co myśleć ..