Cześć,
potrzebuję Waszej pomocy.
Posiadam E36 320 po SWAPie na M50B25NV. Ostatnimi czasy padł mi kompletnie aku - tak, że nawet po przekręceniu na zapłon nie zaświeciły się kontroli. I od tego czasu auto nie pali :( Rozrusznik kręci jak szalony ale nie podaje paliwa.
Co się mogło stać? Wyjąłem pompkę - na krótko kręci ale przy próbie odpalenia cisza - obstawiam, że prąd nie dochodzi. EWS się rozkodował? Ale czy przy EWSie nie odcinany też jest rozrusznik?
Bezpiecznik nr 18 cały ale w skrzynce nie mam przekaźnika który jak wskazuje internet odpowiada za pompę.