-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
Po dłuższym czasie wracam z wyjaśnieniem mojego problemu. Otóż wymiana pompy jednak nie była potrzebna. Po kilkuset kilometrach i dobrą diagnostyką okazało się że, wtryski które były regenerowane zostały, zregenerowane chu*owo. Trwało to tyle czasu ponieważ oddałem je na reklamacje i po ponownej regeneracji i kilkuset kilometrach znów pojawił się problem z wtryskami. Ostatecznie wymieniłem je na inne używane i problem już się więcej nie pojawił. Dzięki wszystkim za pomoc i podpowiedzi. pytanie jeszcze ile powinien lub ile wam spala 520d n47 na trasie z prędkością ok 150-160KM/h ? Mój spalił mi według kompa 9l
-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
Pytam bo mógłbym mieć dobrą głowiczke za 0zl więc się zastanawiam czy warto się brać wgl za to
-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
Od poprzedniego właściciela dostałem informacje i dokumenty z hamowni..
-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
Mapa była robiona z 3lata wstecz i samochód do tego czasu jeździł
-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
Wtryski były oddane do regeneracji.. Jeśli to pompa cp4, jest możliwa wymiana samego elementu który zaznaczyłeś na zdjęciu wyżej czy trzeba zmienić całą pompę ?
-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
Okolice Poznania
-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
jest jakiś sposób żeby sprawdzić wydajność tej pompy nie demontując jej z samochodu ?
-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
Dzięki za podpowiedzi. Wczoraj sam wziąłem prostą aplikacje i sprawdziłem sobie odczyty ciśnienia paliwa. Zauważyłem że w momencie wywalenia błędu (gdy wkręci się blisko 3k obrotów) ciśnienie dość mocno spada, jednak przy dynamicznym przyśpieszaniu w okolicach 2-2,5k obrotów ciśnienie potrafi wzrosnąć wyżyje i się utrzymać niż w momencie błędu. Czy to przypadkiem nie wyklucza pompy? może jakiś zawór upuszcza ?
-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
Na kompie pojawia sie 247500 wiarygodność ciśnienia w szynie paliwowej regulowanego za pomocą natężenia przepływu: ciśnienie w układzie commonrail za niskie / dodatni uchyb regulacji Czy kupiłem z problemem. Nie wiem błąd pojawił się nie długo po zakupie przy pierwszej dłuższej jeździe.. tego nie wiem, mechanik mi nie powiedział. Sprawdzę to jakimś prostym kompem czy musi być jakiś bardziej zaawansowany ?
-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
sprawdzone, podmieniając na działający z innego samochodu 😕
-
Błąd 247500 akceptowalność ciśnienia w szynie paliwowej.
Mam problem z bmw f11 520d n47. Pojawia się błąd 247500, na rozgrzanym silniku powyżej 3k obrotów. W samochodzie zrobione zostało: -regeneracja turbo -regeneracja wtryskiwaczy -sprawdzenie czujnika i regulatora ciśnienia paliwa -sprawdzono czy pompa wysokiego ciśnienia nie opiłkuje -wymiana czujnika paliwa na wiązce paliwowej -wymiana filtra paliwa -wymiana egr Ma ktoś pomysł co dalej zrobić ? mechanik już rozkłada ręce...