piotrek1 bardzo podoba mi się twoje autko choć jak na moje oko to przydały by się jakieś felgi większe. Jedyne co mi się nie podoba to drewno w środku ale to jest kwestia gustu:). Ale poza tym auko naprawdę ładne. Moja jest jeszcze w trakcie naprawy:( ale myślę ze już niedługo i będę się mógł pochwalić :). Jeszcze jedno pytanko może było to na forum tylko mi umknęło jeśli powtarzam to przepraszam, a chodzi o lampe przednią po lifcie klosz jest od środka zabrudzony i nie bardzo wiem czy można go zdemontować i wyczyścić a jeśli można to pytanko jak to zrobić żeby nie uszkodzić czegoś.