Witam mam stuki przy wolnej jeździe na prostych kołach, wydaje się że dochodzą zza kierownicy. Pod maską złapałem za krzyżak kolumny po czym trząsłem w lewo prawo i odgłos pasował do tego z środka kabiny, teraz mam takie pytanie czy to będzie wina krzyżaka czy kolumny kierowniczej.
E90 n47d20c 2011
Witam mam stuki z przodu, byłem na paru stacjach nic nie znaleźli. Stuki są mocne słychać je na prostych kołach gdy jedziemy po bruku(kocich łbach) może wiecie jaka może być to dolegliwość której nie widać na stacji diagnostycznej.
E90 2011 n47
Witam mam problem e90 2.0d n47
Podczas przyspieszania z samego dołu słyszę wibracje na kierownic dokładnie w przedziale 1800 - 2000 obrotów nie występują na innych obrotach występują na każdym biegu. Wibracje znikają gdy wezmę kierownicę na sam dół. Miał ktoś taki problem, wie jak to rozwiązać ?
Pozdrawiam
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.