Skocz do zawartości

arekchudy9

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arekchudy9

  1. chyba sprawny a legalnosc nie wiem ponoc przywieziona z anglii
  2. arekchudy9 opublikował(a) temat w Nawigacja samochodowa
    witam wszystkich mam prozbe czy ma ktos nowa mape polski do navi mk2?? i czy mogl by mi ja udostepnic :modlitwa: pozdrawiam wszystkich
  3. nie nie mam nic na podsufitce. pod tylnym nadkolem znalazlem trabke do alarmu. kolega tez nie ma nic na podsufitce ale alarm mu dziala nawet mrugaja mu kierunkowskazy jak jwancza alarm albo wylancza
  4. nie drzwi sa zamkniete zamykam z pilota wszystkie sie zamykaja a od kierowcy nie ale za to sie otwiera z pilota i jak nacisne przycisk w aucie do pozycji pierwszej to sie otworzy sama do konca ale juz sie nie zamyka
  5. ok szkoda bo znalazlem za 500zl bede szukal dalej dzieki bardzo pozdrawiam
  6. witam wszystkich mam pytanie mam 740 e38 na wyposarzeniu jest telefon ale nie dziala naciskam wlaczenie telefonu i podswietla sie wyswietlacz na sluchawce na dwie sekundy i gasnie a jak prubuje go wlaczyc na monitorze pokladowym to zapala sie na sekunde jakis napis na czerwono ale gasnie tak szybko ze nawet nie da sie tego przeczytac prosze o pomoc :modlitwa: pozdrawiam
  7. witam wszystkich mam problem nie dziala mi alarm po zamknieciu z pilota zapala sie dioda na podszybiu i po kilku sekundach gasnie zadne swiatla nawet nie mrugaja ze uaktywnilem alarm a jak co kolwiek otworze to nic sie nie dzieje nawet jak siedzialem w aucie wlaczylem alarm i wlaczylem zaplon i nic tylko dioda na podszybiu zaczela caly czas mrugac i nic wiecej!! co musze zrobic???????? :modlitwa: :modlitwa: pozdrawiam wszystkich
  8. witam wszystkich!! mam pytanie co moze byc przyczyna ze szyba w drzwiach od kierowcy nie domyka mi sie sama tylko musze trzymac przycisk az szyba sie zamknie??? przycisk w pozycji pierwszej wogule nie dziala musze go wciskac do konca i trzymac az szyba sie zamknie. pozdrawiam wszystkich
  9. witam wszystkich mam takie pytanie czy monitor 16/9 z bmw e46 lub x5 pasuje do 740 e38???? pozdrawiam wszystkich
  10. arekchudy9 opublikował(a) temat w E38
    witam wszystkich mam pytanko! mam bmw e38 740 z 94roku automat. ostatnio mam problem z odpalaniem prawdo podobnie poszedl przelacznik pozycyjny bo na liczniku nie pokazuje biegu P i N wlazlem pod auto i zobaczylem ze mam skrzynie 5HP30 czy taka skrzynia byla montowana w takim roczniku? i czy to czasem jest tip-tronik? bo wszystkie jakie znalazlem z tym oznaczeniem to sa tip-troniki! prosze o pomoc!!! pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.