rzeczywiscie na dwa komunikaty pomogło(przeczysciłem , poruszałem) z tamtymi pozostałymi komunikatami bede musiał zyc :) . dzieki za rady chłopaki :cool2: .. a jeszcze mam takie pytanie - mam telefon w bmce ,chciałbym go uzywac ale niewiem jaka karte trzeba włozyc lub co nalezy zrobic aby z niego korzystac w polsce??? .. było by super jak byscie wiedzieli cos na ten temat ..pozdrawiam