Cześć,
Mam ostatnio problemy z odpalaniem auta, wstępnie podejrzewam padnięty sensor IBS więc rozważam wymianę całej klemy.
Znalazłem coś takiego, jedna o połowę tańsza, czy obie podejdą do x1 23dx 2009?
https://allegro.pl/oferta/klema-minusowa-przewod-ibs-bmw-e81-e84-e87-13987242843
https://allegro.pl/oferta/bmw-e81-e87-klema-minusowa-9123571-14126424033?reco_id=1abf8a3b-99d8-11ee-aace-764c501234e2&sid=1147bbb04b955b96a226cab2e664258d9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017