Czesc mianowicie zrobilem swapa na m52b20Tu z m43b18 i po tygodniu jazdy samochod zaczal sie dusic i przy takowym duszeniu zaczela wyskakiwac kontrolka EML. Dzien pozniej samochod nie odpala, prad jest, samochod kreci ale przy zaplonie temperatura idzie na maksa i z ,,komputera" pod maska slychac dzwiek typu ,,dziedzioła walacego w drzewo'' . Pozdrawiam
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.