Witam. Mam problem z połączeniem się z Obd. Samochód świeżo zakupiony. BMW e87 118d 122km 2005r. Próbowałem kilkoma interfejsami Kts delphi różne elm327 inpa. Żaden nie może nawiązać połączenia z jakimkolwiek modułem. Złącze obd sprawdziłem. Napięcia ok. Masa ok. Pin 7 dochodzi do modułu jbbe. Brak zwarć między liniami. Świeca kontroli abs i poduszek. Z wyświetlacza czytałem błędy ccid 236,97,71. Samochód normalnie jeździ i odpala wyposażenie działa. Ma ktoś jakieś pomysły jak uruchomić diagnostykę? Lub co może ja blokować?