Witam,borykam się z problemem w mojej e46 problem polega na tym.
-falujące obroty
-grzechot tylko na wolnych obrotach (grzechot 5sek po czym przestaje i podnosi obroty) i tak co jakiś czas się powtarza.
-czasem ucina moc czasem jedzie jak powinno
Po podpięciu do komputera wyszły błędy:
-wypadnie zapłonów na wszystkich 4 cylinderach
-położenie wałka dolot, wydech
Jak ktoś się zna może coś zaradzić :D