Witam po wymianie silnika z 1.8 na 2.0 wszystko było okej, jednak postanowiłam wymienic akumulator który był wcześniej w aucie, akumulator poza autem tydzień więc naładowany był, po wymianie akumulatora zapaliła się kontrolka ladowania, wszystko zostało sprawdzone i jest sprawne, ładowanie jest, jak zatem wyłączyć tą konrolke aby się ciągle nie paliła z tą paląca kontrolka auto już ma przejechane ponad 2000 km BMW e46