Witam, posiadam kompletny zestaw nagłośnienia logic 7 z bmw 7 f01 (głośniki, wzmacniacz, wiązki) i zastanawiam się, czy udałoby się go zamontować do serii 5 e60 (2005, zwykle nagłośnienie)? Pewne przeszkody takie jak różnice w średnicach głośników można jeszcze jakoś obejść i kilka rzeczy przerobić, ale najważniejsze czy uda się to od strony elektronicznej tak żeby to wszystko grało jak należy. Może ewentualnie czy grałyby na wzmacniaczu typowym pod l7 e60? Z góry dziękuję.