Przecież to jest relatywnie tanie :). Nie musi być za absolutne grosze, ale chciałbym coś, co nie będzie skarbonką - jedną już mam (Grand Cherokee '99).
Cześć, Czy ktoś oglądał/rozważał tą x3? Link do OTOMOTO Potrzebuję jako samochód do lokalnych wypadów na ryby/grzyby. Czy to ma w ogóle sens? Na co zwrócić uwagę w przypadku tego silnika? Jakie są typowe punkty zapalne? Z góry dzięki za podpowiedzi.
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.