Cześć, zastanawiam się nad tym ogłoszeniem: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-118d-skora-automat-bogate-wyposazenie-wersja-premium-ID6Fnohe.html Mam pytanie dotyczące tego, czy brać pod uwagę auto po takich uszkodzeniach, czy od razu dać sobie spokój? Są to bardzo poważne uszkodzenia? Naprawiane to było 6 lat temu - wymiana części, bez szpachli. Co sądzicie swoim fachowym okiem? Dzięki za pomoc!