Witam mam problem tego typu ze w lewej tylniej lampie świeci się cały czas stop a nie działa światło dzienne. Bezpieczniki całe i nie mam pojecia co jest tego powodem. https://scontent-dus1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/333291055_932546271082847_3948597518425592183_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=J5PpBN7VYNUAX-wMZuc&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=03_AdQpGajEXtLGLbzkUCuU9RvttdL1qv6KJUVkAWdpIj7lzQ&oe=6437AEA3