Powinieneś przez kupnem podjechać do kogoś z krk(mechanik)który się zajmuje BMW i poradzić się.Bo w przeciwnym razie skarbonka bez dna;)Będziesz później musiał gdzieś to cacko serwisować.Ja bym od tego zaczął.Albo poszukał czegoś po lifcie bo widzę że navi jeszcze stara.
Witam.Mam pytanko.Moze ktos sie orientuje co moze byc przyczyna szarpania przy zmianie biegow w e-39tds.Objawia sie to tak ze przy zmianie biegow na ulamek sekundy brakuje mu " gazu" i moze dlatego towarzyszy temu lekkie szrpniecie.Pomocy!!!!serdecznie pozdrawiam
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.