Cześć, naprawiam blacharsko Z3 3.0,9 silnik wyciągał jakieś po kroku temu kolega i nic nie pamięta, a tera z ja się z tym mecze. Mianowicie chodzi mi o podłączenie 2 wężyków które widać na zdjęciach jeden to wg mnie powrót paliwa ale za cholerne nie mogę znaleźć miejsca no i przelew przy zbiorniczku płynu chłodniczego który został urwany. Pomoże ktoś nakierować gdzie je podłączyć? Dzięki za pomoc. https://www.fotosik.pl/zdjecie/0f8f8a07621b4e54 https://www.fotosik.pl/zdjecie/f7c0370f317623d5