Witam posiadam e36 compact m43b16 i zrobiłem swap na m42b18is silnik po automacie. Problem jest taki,że silnik m42b18is mimo wykodowania immobilizera oraz EWS silnik kręci ale nie słychać pompy paliwa i można kręcić do bólu, a na sterowniku z silnika m43b16 silnik odpala ale nie chodzi równo, zrobiłem obejście na ews i nic nie daje tylko rozrusznik chodzi, włożyłem sterownik z m42b18is od manuala przełożyłem kość z wykodowanym ews i imo i dalej jest to samo, potrzebuje pomocy bo mi ręce opadają.Wiązka jest od automatu. :(