Witam! Mam taki problem, X5 184KM 2003r. gaśnie mi podczas gwałtownego przyspieszania. Podczas wyprzedzania miałem około 40 km/h depnąłem mocno, a ona mi zgasła... nie ciekawie było. Następnie kilka razy ją potestowałem ale już w bezpiecznych warunkach i na 5 przyspieszeń 2razy mi zgasła :/ Dodam, że jest wycięty katalizator i przerobiony układ na wydechowy z 4.4. Takiego kupiłem. Mechanika mam dopiero w przyszłym tygodniu. Czy ktoś spotkał się z takim czymś?? z góry dzięki za pomoc!