Termostat przed wsadzeniem sprawdzałem, wsadziłem we wrzątek i było wszystko w porządku, a skoro po dojechaniu do domu woda się nagrzała to termostat musiał się zamknąć
Witam problem z Bmw jak w temacie, dosłownie dzisiejszego dnia zmieniłem termostat, było pięknie ładnie do czasu aż nie wyjechałem w „trasę” przejechałem 70 kilometrów i zaczęła spadać temperatura, myślałem że to wina Termostatu Egr, lecz mój tego nie posiada
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.