Cześć, obecne lusterka zewnętrzne nie wyglądają u mnie za dobrze, farba z "trójkątów" odchodzi, same lusterka już nawet sie nie składają, a mało kto chce się podjąć grzebania w tych mechanizmach :D Chcę kupić porządne zamienniki (L+P), i po prostu zamienić obudowy lusterek, żeby uniknąć malowania. Pierwsze pytanie brzmi - macie doświadczenia jakie zamienniki będę dobre? Myślałem o marce TYC, dobrze mi się kojarzy. Drugie pytanie - rozumiem, że ilość pinów musi się zgadzać na 100%? Widzę opcje na 11 pinów, na 15.. musiałbym rozłożyć swoje i zobaczyć jak to wygląda Dzięki za pomoc