Cześć jestem tu nowy potrzebuje pomocy w sprawie mojego radia w BMW jest to bodajże wersja CCC mały ekran. Problem polega na tym że nie mam w nim funkcji Bluetooth ani nawet sparowania telefonu żeby rozmawiać. Czytałem coś aby mieć Bluetooth trzeba mieć moduł w bagażniku MULF 2 lub MULF 2 high. Sprawdzałem właśnie w bagaju i ja mam taki moduł a dokładnie MULF 2 high. I pytanie moje brzmi czemu ja wgl nie posiadam takiej opcji jak Bluetooth na ekranie. Co trzeba zrobić aby ona się pojawiła ? Jeśli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie. Pozdrawiam