Witam, nie mogłem nigdzie znaleźć konkretnej odpowiedzi na ten temat bo każdy pisze co innego dlatego postanowiłem założyć nowy temat.
Przymierzam się do swapa silnika z 2.2 na 2.5 ponieważ mój jest na wykończeniu i został porządnie zajechany przez poprzedniego właściciela tzw sebixa
Chciałbym się zorientować, czy faktycznie jest tak że wystarczy wstawić sam słupek z 2.5, wgrać soft od niego i na tym można by było zakończyć?
jak to wygląda jesli chodzi o skrzynie dyfer czy wał?
czy dałoby radę zmieścić się w 5000zł części + robota?
bede wdzieczny za odpowiedzi, pozdrawiam