Witam, jak w tym silniku (3.0d 184km 2002r) powinny być podłączone wężyki podciśnienia? Auto kupiłem nie dawno więc nie jestem dokładnie z tym zawiadomiony i nie jestem pewny czy tak jak jest zrobione to jest dobrze. Wężyk od EGR zatkany a EGR jest ciaglę zamknięty wieć chyba GIT. Martwią mnie bardziej te 2 inne wężyki, orientujecie się gdzie powinny być podłączone? Jeden kompletnie wypad jak szukałem gdzie jest podłaczony. Tutaj 3 zdjęcia:https://imgur.com/a/dVP41KS