Skocz do zawartości

Seweryn19866

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Posiadam f11 w kombi i przy minusowych temperaturach ( auto stoi pod chmurka) po paru godz auto opada do wysokosci felg. Kompresor przy otwarciu bagaznika wlacza sie slychac ze pracuje i nie podnosi. Przy odpaleniu auta rowniez wlacza sie kompresor ale tez sie nie podnosi wywala bezpiecznik 182 40A w tym i tym przypadku. Gdy jest cieplej dziala bezproblemowo wszystko jedynie podczas zimy praktycznie caly czas trzeba zmieniac bezpiecznik (w praktyce wyglada to : rozruch- kompresor dziala jakies 30 sek-spali bezpiecznik- wylacze rozruch- wloze nowy bezpiecznik- rozruch- i zaczyna podnosic) zawsze ten sam rytual jest przy -1+. Zdaje mi sie jakby zamarzal tlok w kompresorze(ale za kazdym razem slychac dzwiek kompresora ale nie pompuje) lub gdzies uzbierala sie woda w przewodach i poprostu nie da rady przepchnac i ona zamarza. Za wszelkie info dziekuje. Zastanawiam sie cz daloby cos gdybym wlozyl 50a bezpieczniek cz obyloby sie bez codziennej wymiany 40a. Pozdrowienia

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.